Seppo.

Pahastuisitko kovasti, jos pyytäisin sinua näkemään minua työaikojemme ulkopuolella?
4497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Suorastaan toivon sitä:)))

Äänestä

vaikea sanoa..:)..mistpäin ihastuksesi onpi?..

Äänestä
  • Helsingistä. Näemme keskustassa eräässä paikassa. Tänään hän tuli eteeni niin yllättäin, että sydämeni putosi lattialle.

    Äänestä

pahastun jos et pyydäkkään. En merkitsekkään mitään, vain yhden mahdollisuuden verran lisää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen työympäristöstäsi kirjoitti:

Pahastuisitko kovasti, jos pyytäisin sinua näkemään minua työaikojemme ulkopuolella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu