Palstan trollit

hoitosuositus

Hei moderaattorit ja muut homeopatian ystävät,
tällä palstalla jatkuvasti möykkäävä trolli tai trollit ovat selkeästi asiasta tietämättömillä kommenteillaan ja mielipiteidensä jatkuvalla jankutuksella koko ajan pilaamassa kaiken asiallisen homeopatiakeskustelun.

Eikö moisen häirikön voisi kokonaan bannata täältä pois?

Ensiapuna suosittelen kaikille kaikkien asiattomien viestien täydellistä huomiotta jättämistä, siis ei kommentin kommenttia enää niihin provoihin, vaikka miten idioottitekstiä olisivatkin

Kiitos :)

2

396

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mieltä

      minäkin.

    • voisi bannata

      vaan eipä se oikein palstan sääntöjen mukaan onnistu.

      Kuka sinulle antoi oikeuden solvata vastakkaisia näkemyksiä esittäviä kirjoittajia trolleiksi, tietämättömiksi, keskustelun pilaajiksi, häiriköksi, ja idiooteiksi?

      Nimittelyt ja tuollainen pilkka voi osua omaan nilkkaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      52
      1757
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      1692
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      10
      1248
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      61
      1061
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      1024
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      775
    7. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      637
    8. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      86
      630
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      32
      607
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      566
    Aihe