Älspyytalot haisee
Rockk-Ari
71269
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
luuserit mollaa ilman faktaperusteita jotain.
Fakta on mun lammitalon rinnalla puutalot ovat melko heikkorakenteisia, mitä tulee palon, veden ja iskunkestävyyteen.
sinuula mitään lammia ole vaan rimpulaelementtipuuhökkeli, jossa se paska vaan haisee. Oiskohan liian kaposet putket teillä ällhpelleillä. Voi voi, niin voi käyhdä joskus!
tämä että kävelet alvsbytalosta pihalle niin haju häviää mukanasi
http://groups.msn.com/rd9ve1chj0jr6iof084t25qv70/general.msnw?action=get_message&mview=0&ID_Message=13308&LastModified=4675685094833656998
Nyt vain säästämään, niin oman Älvärin.
Terveisiä sinne neukkukuutioon.
ja hyvälle haisevatkin. meilläkin kaikki vieraat sanovat vielä 3 vuoden jälkeenkin, etträ teillä haisee uusi hyvä talo.
niin tunkkainen haju tuli vastaan kun uutta piti mennä katsomaan. Koneellinen ilmastointi oli ehkä pois päältä. Ihan helvetinmoinen raskas tuhnun haju. Tai sitten se tuli välittäjästä, jolla oli paksut mustat kumakarvat ja lopetteli juuri omien eväiden syöntiä näytön alkaessa. tosin eväsleivän paperit ja muruset koristelivat tiskipöydällä..