KERTOKAA SOPIIKO HÄRKÄNAISELLE RAPUMIES
T.HUUMAANTUNUT
HÄRKÄ N JA RAPU M ????
6
1466
Vastaukset
- sopii..
tuntevat toisiaan kohtaan syvää rakkautta ..harvinaisen hyvä yhdistelmä .!
- ja rapumies
yhteen sopivat mitä parhaiten. Siitä taas ei ole mitään takeita pääsevätkö toisistaan irti sitten enää milloinkaan. Aineksia näillä kahdella nimittäin kyllä on vaikka kuinka pitkään ja onnelliseen suhteeseen.
- jos vain kestät
väliin tulee kaurisnainen, joka tapauksessa, koska rapu vaikka onkin ihana, on ruikuttaja!
Kannattaa silti käydä sekin vaihe lävitse - kevään lapsi
jos vain kestät kirjoitti:
väliin tulee kaurisnainen, joka tapauksessa, koska rapu vaikka onkin ihana, on ruikuttaja!
Kannattaa silti käydä sekin vaihe lävitsekaurisnainen joka on valmis viemään jopa ystävänsä miehen ja jokaisen joka vaan tohtii sinne päin katsoa, ei tule väliin. Tämäkin vaihe käyty läpi. Säälittävää se oli katsella.
- ettei kovin helposti
kevään lapsi kirjoitti:
kaurisnainen joka on valmis viemään jopa ystävänsä miehen ja jokaisen joka vaan tohtii sinne päin katsoa, ei tule väliin. Tämäkin vaihe käyty läpi. Säälittävää se oli katsella.
tai pitkäksi aikaa ainakaan kukaan väliin pääse. On se sen verran tiivis paketti, härkä ja rapu yhdessä.
- parinkymmenen vuoden kokemus
KYLLÄ SOPII, MITÄ PARHAITEN.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tyttäreni kuoli lihavuusleikkaukseen.
Miettikää kuiten 2 kertaa, ennenkuin menette lihavuusleikkaukseen.2976844Viiimeinen viesti
Sinulle neiti ristiriita vai mikä nimesi sitten ikinä onkaan. Mulle alkaa riittää tää sekoilu. Oot leikkiny mun tunteill652069- 1751797
epäonnen perjantain rikos yritys
onpa epäselvä kuva, tuolla laadullako keskustaa tarkkaillaan lego hahmotkin selvempiä151287- 1121257
Suomessa ei ole järkeä tarjota terveyspalveluita joka kolkassa
- Suomen väestötiheys 1.1.2022 oli 18,3 asukasta maaneliökilometriä kohden. - Uudenmaan maakunnassa asuu keskimäärin 181691190Yllätyspaukku! Vappu Pimiä rikkoi vaikean rajapyykin yllättävässä bisneksessä: "Nyt hymyilyttää...!"
Wau, onnea, Vappu Pimiä, upea suoritus! PS. Pimiä tänään televisiossa, ohjelmatietojen mukaan hän on Puoli seiskassa vie71156RÖTÖSHERRAT KIIKKIIN PUOLANGALLA.
Puolankalaisilla tehtävä ryhmäkanne itsensä yleintäneistä rötöstelijöista, sekä maksattaa kunnan maksama tyhmän koplan j541066Kirjoitin sinulle koska
tunnen sinua kohtaan niin paljon. Sydäntäni särkee, kun kätken ihastumisen, kaipauksen, sinua kohtaan tuntemani lämmön j411031Martina pääsee upeisiin häihin
Miltäs se tuntuu kateellisista. Anni Uusivirta on Martinan kavereita.288982