Eli pelaako kukaan LOTRO:a? ite pelaan, hyvä peli ja WoW nörtit älkää tulko itkemään "WOWIS HYVEMMÄT GRAFIIGAT!!1111" Koska se ei pidä paikkaansa, LotRo vie wowin grafiikoissa 17-0.
Ja muutenkin pelissä on aikuisempia pelaajia kun nämä runen ja wowin pikkupete97:t, 90% pelaajista on yli 18. Jos haluat kokeilla LOTROA niin trial version voi ladata www.lotro-europe.com
lisätietoa löytää wikipediasta
Ja muutenkin pelissä on aikuisempia pelaajia kun nämä runen ja wowin pikkupete97:t, 90% pelaajista on yli 18. Jos haluat kokeilla LOTROA niin trial version voi ladata www.lotro-europe.com
lisätietoa löytää wikipediasta
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kerro seuraavaksi äitilles ongelmistasi eka herra 5.v. Ja wow on kuule maailman paras peli sen sanoo 13 miljoonaa pleaajaa eikä sen loro pelin 200 000 pellee.
Sun säälittävällä pelillä ei ole tääl edes omaa sivuu niin lähe huutaan jonnekkin muualle tosta onnettomasta pelistä. Ihan ystävä tiedäkkö miten karhu liikkuu sun Lort... mäpä laita sulle videon miten se oikein liikkuu...
http://www.youtube.com/watch?v=bmQjDkX-H6c
Ja muutenkin kato nyt tota säälittävää liikkumista ja bugia! http://www.youtube.com/watch?v=ZUdEC3oeXw4&feature=related
Osta äijä WOW ja ihastu!
Usalaiset piti tämän peli vähän omana tietonaan ettei justiinsa tule Tolkienin maailmaan perehtymätöntä porukkaa pelaamaan ja fantasianörtit pystyvät suojaisassa ympäristössä keskenään pörräämään.
Lotro on perseestä. Matkii iha saatanasti Wowii ja muutenki lotro on surkee -.-
Vitun 3v pelle paska. Jätkä väittää et lotro paskas on muka vittu paremmat graffat ku Wowis. Ei takuul oo. Ja muutenki lotroo pelaa 5v-13v toisin ku Wowii 12v-30v
Et revip siit nobo -.-
Itseasiassa, jos kysyt muilta pelaajilta, suurin osa kertoo olevansa aikuisia/täysi-ikäisiä.
Kommenttisi "tyylin" perusteella olet itse 12-13v (ehkä 14v?), tai saatat olla jälkeenjäänyt parikymppinen, joka uhoaa, kuin yläasteelaiset.