menijöitä?. Ihan vaan mielenkiinnosta kyselen. Me lähdetään 25.09 Helsingistä to Bangkok ja ollaan Singaporessa 26. Ollaan senverran myöhään siellä et ei ehdi katsomaan harjoituksia, eli kolmen päivän lipusta jää se käyttämättä. Ei haittaa kun oli saman hintainen kun kahden päivän (3pv. 89e). Tosin Sepangilla Malesiassa 22e. Kisojen loputtua Phuketiin lomalle rentoutumaan rankkojen kisojen jälkeen. Ei paha?.
F1 iltakisoihin
3
1112
Vastaukset
- juus
mistäs löysit liput tuohon hintaan ??
http://www.singaporegp.sg/ siitä General ticketing/tickets/buy tickets. Vilkasin just ja ainoat vapaat paikat katsomossa Esplanade premier ja hinta sen mukainen 2588 singdollari (1264e) huh huh :o. Meillä lippu Walk About zone alueet (keltainen väri). Otin liput jo toukokuussa. Hinta meille 190 singdollari/nenä, sisältäen kuriiripalvelun. Osa katsomoista oli jo silloin loppuunmyytyjä. Hotellin varasin kans toukokuussa ja oli kuudes, mistä löysin huoneen. Vajaa 3km radalta (3 yötä/446 singdollaria/huone).
- pona
moro! jos muistat ollaan kirjoteltu aiemminkin. kyselin kerran jintana hotellista patong beachilla ja vastasit, mutta asiaan kaveri soitti just ja ilmoitti et voitettiin matkat,hotellit ja kisaliput kisaan!!!!! Lähdetään 24 päivä keskiviikkona york singapore hotelliin. Aivan upeeta just kysyin pomolta vapaata ja sain tietenkin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986138KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495607Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522649Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521042056Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071768- 1241717
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191613Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801267- 731187
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään33998