Hei käykääpäs seuraamassaKakusuun huutosivuilla, kuinka Matsu (Matti Vatanen), Kikki1 (Kirsi Korsu),PUHA (Paula Hirvonen) ym. tuhlaavat eurojaan! Miten heillä riittävät tulot tuollaisiin huutomääröihin? Useampana päivänä peräkkäin 2- 3 tavaralle huudetaan aina 2 minuutin välein! Täytynee olla ökyrikkaita tai sitten jonkun ajan kuluttua huomaavat, että voi sentään kun rahat meni tuonne.
Ovathan he kyllä voittaneetkin, mutta eihän sinne tavallinen pulliainen voi edes mennä huutamaan. Tyssää ehti alku metreille!
Ovathan he kyllä voittaneetkin, mutta eihän sinne tavallinen pulliainen voi edes mennä huutamaan. Tyssää ehti alku metreille!
Vastaukset 1
Vanhimmat
sitä samaa mäkin oon tuumannu. miten niillä on aikaa aamusta iltaan istua koneella ja latoa rahaa menemään. ei kukaan muu pysty ikinä mitään itelleen huutamaan kun nää yhet on sielä.