Voiks tää olla raskaus oire???

Rinnat arat ja nyt huomasin et ku vähän puristi rinnanpäätä ni tuli jotai valkosta maidon tapasta..siis ihan pien pisara..
4425
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

muuta. Testi olisi taas se joka auttaisi..

Äänestä

tavallista raskaana oleville. Oliko muita oireita ? mee testiin, jotta tiedät.

Äänestä

aivan minimaalisesti,mutta tullut kuitenkin jo yli 16v maitoa tisseist kun puristin.kun oon sillon siis saanu viimeks pojan,,(ainoan siis) no,kaikki tääl oli et HUI HEMMETTI,EI OO NORMAALIA,MEE LEKURIIN!! mut ei lekurin mielest ollu yhtään outoa. no,nyt sit 16v tauon jälkeen ootan vauvaa rv 19 ni ei enää tule tippaakaan.ei mitään...outoa. että ei se aina satavarma juttu oo sekään.sitä voi tulla ihan sellasit muutoksist mitä ei ite ees välttämäti huomaa..tee testi :)

Äänestä

selvä merkki eli onnee!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


???????????????????????????... kirjoitti:

Rinnat arat ja nyt huomasin et ku vähän puristi rinnanpäätä ni tuli jotai valkosta maidon tapasta..siis ihan pien pisara..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu