Uusi

malli saabille v- 2005. Uudessa tuulilasissa oli tietokoneella laadittu kuva uudesta mallista. Malli tulee olemaan SUV-luokkaan kuuluva katumaasturi.
2458
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Taitaa olla kyseessä malli 9-7, joka pohjautuu muistaakseni Chevyn Trailblazerin (tms.?) pohjalle.

Olisi mukava nähdä viimein saabissa ahdettu V8..:)

Äänestä

Oliko tuo Tuulilasin lokakuun numero vai jo "vanha" syyskuun numero? Meikäläiselle ei nimittäin ole vielä kolahtanut postiluukusta tuota lokakuun numeroa ja jos se on kuitenkin jo ilmestynyt, niin PRKL!!! ;-(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


9000 kirjoitti:

malli saabille v- 2005. Uudessa tuulilasissa oli tietokoneella laadittu kuva uudesta mallista. Malli tulee olemaan SUV-luokkaan kuuluva katumaasturi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu