Perheessämme on uusi A4 Avant ja monellaeri merkkisillä autoilla ajaneena olen erittäin tyytyväinen autoon kaikin puolin.. ja sen uudistuksiin yms. mutta niinkun tämä säälittävä palsta sen todistaa meihin Audi kuskeihin (varsinkin kun nainen sitä ajaa)suhtaudutaan jopa agressiivisesti. En ole ikinä pitänyt itseäni tupeksijana liikenteessä,päinvastoin:) mutta miesten on päästävä ohi, vaikka itse ajaisin jo ylinopeutta.
Ja lopettakaa pojat se älytön hiekkalaatikko kinastelu kellä on suurin "vehje" ja paras auto.....Audi ei varmasti ole paras ,mutta ei myöskään paskin..
Ja lopettakaa pojat se älytön hiekkalaatikko kinastelu kellä on suurin "vehje" ja paras auto.....Audi ei varmasti ole paras ,mutta ei myöskään paskin..
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kyllä Audi on vähintäänkin Suomen markkinoiden paras automerkki ja ainoa OIKEA PREMIUM.
Yleensä liikenteessä olen minä se, joka ohittelee kaikki. Tiedän olevani todella taitava rattimies ja Audi vain korostaa sitä tunnetta.
Huomaan liikenteessä(kin), että komeaa Audiani, sporttista ajotyyliäni ja minua itseäni kadehditaan kovasti.
Otan kaikki valojen räpsyttelyt, sekä kateellisten suunsoitot imarteluna.
joo just tällänen, säännöistä piittamattomuudesta huomauttaminen kadehdintaa.
Osui käsi kakkaan. Ei kukaan halua ajaa kakan takana, kakka haisee.