The Sims 2 Joulupaketti

Lost-

Hei!

Ostin eilen kirpputorilta The Sims2 Joulupaketti lisälevyn joka on muuten aivan loistavassa kunnossa mutta esite jonka takana serial numeron pitäisi olla puuttuu !

Joten voisitteko ystävällisesti kertoa mikä on oikea
serial-number tähän peliin ?

18

2262

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ..........hgj

      Niin varmaan....

    • simss

      siin ei välttämättä tarvi sitä koodia.

    • Klipu(ei kirj.)

      Lisäosissa EI KUULU olla sitä koodia.

    • moioonliisu

      monell ostit mä ostin sen cittarist 50 sentill :D

    • lkjfsal

      joo kelpais mullekkin! oon hukannu sen esitteen ja nyt ku pitäsi asentaa se uudelle koneelle niin ei onnistu ilma sitä numeroa! pliiis auttakaa!

      • karoso

        Hei kyl siihe koodi täytyy olla..
        Ostin ite 5 e sittarista :D Iteki hävitin sen, nyt vit.. harmittaa. Eli jos tiätte sen koodi keretokkaa mulle
        Tai no kaikille mut kertokaa pliz!


    • Suklaavanukas<3

      Eihän siihen tarvi koodia, niinkuin ei Joulun uuteen kamasettiinkään. Painatte vaan kaikesta "Suorita aution.exe tms." ja "salli". Kun muissa lisälevyissä tulisi sarjanumeron aika, Joulupaketissapa tulee: "Tiedosto on jo asennettu tietokoneellesi!" Monet hämmentyvät tästä ja asettavat levyn uudelleen koneeseen mikä vain pahentaa tilannetta, joten vaikka se ilmoitus kuulostaa oudolta, menkää vain pelaamaan ja näette ite, että kaikki joulukuuset ja muut ovat jo pelissä.

      • purkkaklöntti

        mulla ihan sama juttu :D ihmettelin et miks siit ei tullu pikakuvaketta tai mtn, niin kävin kattoon perheenluontitilasta; siellähän ne kaikki joulumuorin vatteet yms. oli !! :D


    • tiätävä

      koittakee näitä:

      A2VV-H2K7-7YZY-UNDK-2RV6
      2B44-4CWP-6EVF-5FYW-Trus
      34TK-2XZL-ERKZ-YEZ9-2K8D
      A2VV-H2K7-7YZY-UNDK-2RV6
      CK9R-PTSP-YWUM-XBHG-7J9Z
      252A-PPWQ-X2AZ-ZX22-5RLD

      ja hei google on keksitty :)
      englanninkielisel haul löydätte parhaite jos jotai kaipaatte

    • tiätävä

      ps toi eka tuli 2 krt

    • Kirahvitsola

      jokaisessa sims pelissä on oma numeronsa, joten minun numeroni eivät käy sinun peliisi ja sen pitäisi toimia ilman niitä numeroitakin1 :)))

    • happyfaces

      toimii ilman koodia :)

    • TäysPimee xD

      Aika outoo sil mulla ei oo toiminu ilman sitä koodii...

    • sokeaa:D

      mulla se lisäosa latautu ilman koodii...se oli jännnä osa, enkä mä löytäny mistään tiedostoista mistä sen vois poistaa...:(

    • vellu facebook

      Hehe :D Onkse joulu paketti vähän niinku kamasetti ?? (:

    • Omru
    • Tietämätön tollo

      Siis pitääkö sitte tätä joulukamasettiä pelata normilla the sims 2 levyllä? (:

    • Anonyymi

      Mulla joulupaketti toimia ilman koodiin

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      65
      2232
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      215
      2090
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      117
      1418
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1180
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      13
      1148
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      103
      1041
    7. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      939
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      71
      913
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      889
    10. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      33
      865
    Aihe