hei onko

millasia oireita seksin yhteydessä tai jälkeen?
kivistääkö mahaa? tai onko muita kipuja?
3402
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tulee jonkinlaisia oireita. Alavatsaan vihloo ja emättimeen sattuu... Ei tosin aina tälläisiä oireita tule, mutta muutaman kerran tullu. Yksilöllistähän tuokin varmaan on.

Äänestä

supistuksia tulee ja alapäätä polttelee..

Äänestä

ja olen huomannut, että "loppua" kohti mentäessä on kaikki tuntemukset (esim. orgasmi) vaan kertaantuneet monella!
Mikä on ehkä enemmän hyvä juttu...=)

Supistuksia saattaa tulla lievinä, mutta kipuja ei onneksi ole ollut. Varmaan olisi jäänyt raskausaikana sekstailut aika vähiin, jos olisi ollut kipuja tai verenvuotoja!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


teillä kirjoitti:

millasia oireita seksin yhteydessä tai jälkeen?
kivistääkö mahaa? tai onko muita kipuja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu