mikä on kun ei toimi

Vaimokin jo hermostuu, kun ei toimi.
Mitä minä sille teen.
Ajoin sisälle yhden venäläisen ohjelman,
ja sen jälkeen meni tukkoon.
3284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

niinhän siinä monelle on käyny.Tukossa ollaan kun sotkeutuun venäläiseen tavaraan....

Äänestä

nykyaikaan ei kannata käyttää piraattiohjelmia, voi postissa olla joskus yllätystarjous, maksat summan tai lähdet oikeuteen laittoman ohjelman käytöstä.

kaikki selviää sekunnissa kun nettiin menet.

Äänestä

sinäkin Vigaraa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvä kone kirjoitti:

Vaimokin jo hermostuu, kun ei toimi.
Mitä minä sille teen.
Ajoin sisälle yhden venäläisen ohjelman,
ja sen jälkeen meni tukkoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu