Herra Tankian itse sanoi Rolling Stones lehdelle, että bändin loppu on nyt tässä.
http://www.radiorock.fi/uutiset/uutinen.asp?id=234
On aina hyvä lopettaa huipulla. Kiitos System Of a Down näistä suurista vuosista!
System Of a Down on kuollut
7
1539
Vastaukset 7
- skiikke böi
No ompas harmi,itse en mikään suurin fani ole,mutta tod hyviä kappaleita tekivät!
- serjssystem
Maailman paras bändi ei olisi saanut hajota!!!!!!
- Daronz
Kumma kyllä muut bändin jäsenet eivät ole mitään vastaavanlaista sanoneet.
SoaDfans.com julkaisi tuon samaisen haastattelun ja Serj ei kyllä todellakaan sanonut noin. Joko SoaDfans.com on saanut väärää tietoa tai Radiorockin tyypeillä ei ole englannin kieli hallussa. - make-m
Voi olla että SOAD tekee tätä vuonna levyn, joka on vielä tykimpää tavaraa kuin Mezmerize ja Hypnotize. Epäilen että SOAD yllättää vielä faninsa julkaisemalla levyn. No kuitenkin, se jää nähtäväksi.
- systeminpalvoja
Minun mielestäni systemin pitäisi kyllä palata taas yhteen.Olen uskollinen 12v system fani kuuntelen systemiä joka päivä n.1h per päivä ja omistan kaikki systemin albumit.Pidän kyllä Serj Tankianin musiikista mutta koska systemillä on vieläkin erittäin paljon faneja ympäri maailmaa mielestäni heidän pitäisi palata yhteen. System Of A Down 4ever!!
- Rahkola
Toukokuussa vuonna 2006 System of a Down ilmoitti jäävänsä tauolle. Daron Malakian on vahvistanut että tauko kestää pisimmillään viisi vuotta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1051780
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS471392Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä441257Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk231010Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita173866Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13800- 48742
Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja201723Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?16723Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.40646