jopas nyt jotakin

Tämä onkin mainio paikka tulla mollaamaan muita, kun itsellä on paha olla !! Kätevä paikka !!
3644
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Rakas J..... , jumalauta , ikävöin. Ich will...

Äänestä

kätevä paikka päteä valvojana, jos ei mikään muu elämässä oikein ota eteen. Vai mitä ?

Äänestä

Potut pottuina, Che Quevara eli Ernesto_de_la_Serna!
Haukuit milloin ketäkin chatissa aikaisemmin
vaikka sinulle ei mitään edes sanottu.
Huomaan että jatkat feikkaamistakin 50:ssa vaikka "sefu" oletkin.


YLöspito Herätys!!!!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


che guevara kirjoitti:

Tämä onkin mainio paikka tulla mollaamaan muita, kun itsellä on paha olla !! Kätevä paikka !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu