Hyvä KISSAeläinlääkäri/ Tampere?

Maisa

Hei kaikki Tampereen seudulla asuvat kissanomistajat! Osaatteko suositella hyvää kissoihin erikoistunutta eläinlääkäriä?
En hae kalleinta, tai halvinta lääkäriä, vaan hyvää kissoihin erikoistunutta eläinlääkäriä!

3

699

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mamma

      ainakin Hakametsän klinikalla osataan hoitaa kissapotilaat todella asiantuntevasti.

    • kisuluikkunen

      itse olen ollut erittäin tyytyväinen Kangasalalaiseen eläinlääkäri Kristiina Törmään, hän muunmuassa pelasti sairaan kissamme melko varmalta kuolemalta, tosin viikon hintakin oli lähempänä kahta tonnia. Törmällä on jonkin verran asiantuntemusta kissoista, joka on harvinaista, olen huomannut. Yksikin eläinlääkäri ei tiennyt mikä on nelosrokote kissalle. Tuo kuuluu mielestäni perustietoihin? Itse tosin asun Kangasalla, joten Törmä on "luonnollinen" valinta, hän ei tosin ole sieltä halvimmasta päästä. Olen myös kuullut hyvää tuosta hakametsästä, itse en ole käynyt siellä.

      • Annika

        Toinen huippuhyvä eläinlääkäri Kangasalla on Ari Sainio. Ei ole erikoistunut pelkkiin kissoihin, mutta olen käyttänyt siellä monenlaisia eläimiä, ja ollut tyytyväinen. Hinnatkin on kohtuulliset!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      83
      6059
    2. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      47
      4095
    3. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      131
      4021
    4. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      69
      3823
    5. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      26
      2978
    6. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      7
      2577
    7. 41
      2445
    8. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      28
      2262
    9. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      204
      2141
    10. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      450
      1859
    Aihe