euroseteleitä osataan jossakin väärentää,vaikka silloin puhuttiin,että niihin tulee sellaiset varmennukset ,ettei moiseen pysty, mutta näyttää se vaan onnistuvan..
Niin vaan
emmax
13950
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
puhuttiin vielä enemmän.hinnat on käsittämättömiä nykyään : aattelin ostaa yhen aikakauslehen irtonumeron , niin arvakkaa mitä makso ? 8 euroo ! eli 50 mummon markkaa yks lehti. lakkas totaalisesti kiinnostamasta.
kyllä meitä on kusetettu.Aina niillä löytyy selitys hinnannousuille ja kunhan ruuan arvonlisäalennus tulee ensivuonna ,niin ollaan samassa lähtökohdassa kuin ennen hintojen nousua,ja kansa on tyytyväistä...jotta.
vissiin hinnoissaan...ite en kumisaappaita käytä keskitapissa...maksakkoon mun puolest vaikka viis
emakkoa kappale..hihi!1!!1111!!11!
ne ruokakoriin...?
multa kysyt...mie en käytä kondoomeja...:P
väärensit jutun,seteleistä oli puhe ,pane vaikka töppönen siihen...
turhaa höpinää, onhan meidän palkat monin kertastunu EU aikana, ihme jos ei hintoihin vaikutasi, kertakaikiaan tyhymä estys.
huimasti Eu aikana palkkoihin verrattuna, eipä ihme kun ruantuottajat ovat lopettaneet niin, että alkaa olla pula monista tuotteista, nyt pitää nostaa nopeasti tuottajille maksettavaa hintaa, kohta ruokaa ei saa mistään vaikka olisi rahaa.
olikin euroseteleiden väärennöksistä,eikä ruokakorista...
setelisi töppöseen...sulla kuitenni kasvaa seteleitä
hiuksissa...joku vöyree täti taijat olla...
asiasta toiseen...oon aena ihmetelly,että mitä
hiivattia köyhät seteleillä tekkee,meinaako ne kehystellä niitä vaiko mitä...en tajuu tota...:P
hiuksiasi,sähä oot ku toi jussipussi..:P
niin mustatukkanen,,,
kirjotat höyheniä....hihi!111!1!11!11!1!