Tehtaankadun juoksupoika

KGP,lemmikki pahimpia kätyreitä suomen kansan kyykyttäjiä,sitten sorsan jälkeen,edes Liikanen ei pysty samaan vaikka on savolaiset juuret kuten Paavollakin.

Toivottavasti putoisi mereen kun käy sitä putkea hehumassa ulkolaisille päättäjille.
396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja sellaiset ovat vähiten vaarallisia ihmiskunnalle.
Sinä sen sijaan kirjoitustesi perusteella vaikutat aivan päinvastaiselta kuin Paavo. Ja tuo kirjoituksesi hipoo jo laillisuuden rajoja.

Äänestä
  • Turtolassa Paavo on syntynyt, eli oikea Tornionlaakson ajatusten virta.
    Nahkurinorsille ei vielä ole päässyt.
    Jos putoaa mereen vanha vesipalloilija ui kaasuyhtiön fregattiin kaljoille ja rahastaa uinnistakin

    Äänestä

  • KGP, jälkeläinen joka olet näköjään sästynyt aikame puhdistukselta,,mikä vahinko.

    Et ole enää mitään tuottavaa 'kansan osaa vaan
    kulutat yhteiskennan varoja,,ei muuta kuin insuliiniä perseeseen ja kuoppaan.

    Paskasta nousee uusi sukupolvi ja parempi kuin sinä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


itse Paavo kirjoitti:

KGP,lemmikki pahimpia kätyreitä suomen kansan kyykyttäjiä,sitten sorsan jälkeen,edes Liikanen ei pysty samaan vaikka on savolaiset juuret kuten Paavollakin.

Toivottavasti putoisi mereen kun käy sitä putkea hehumassa ulkolaisille päättäjille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu