PULSSIN ORTOPEDIT Turku

Hei! Osaako joku sanoa Turun Pulssin ortopedeistä mitään, eli kuka olisi hyvä vaivaisenluuleikkaaja?
78517
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mika Suomista, ortopediä joka on kiireinen ja suosittu, mutta aina löytyy aika potilaalle.

Äänestä
  • Tiedän Mika Suomisen, hän on joskus muutama vuosi sitten leikannut polveni ja ihan hyvä tuli. Sitä tulee niin epäluuloiseksi kaikkien suhteen, ku tuttavallani meni leikkaus ihan pieleen ja nyt taitaa jo olla jalka kunnossa.

    Äänestä

Arto Lehti on todella pätevä. En ole ollut operoitavana hänellä mutta jos tarvetta olisi; menisin ehdottomasti hänelle. Ammattitaitoinen ja asiallinen tyyppi!

Äänestä

Arto lehti oli aiemmin pulssissa, mutta nyt on mehiläisessä. Tosi hyvä on Kalle Rahi, kokemuksesta tiedän, mutta en osaa sanoo mitä kaikkee hän operoi.

Äänestä
  • Kalle Rahi ja Arto Lehti ovat molemmat luottamusta herättäviä ja korkean työmoraalin omaavia jakyllä heillä osaamisalueitakin on monia. Kokemusta on itsellä sekä ystävillä, tuttavilla ettätyötovereilla sellaisiastakin ortopedeista ja traumatologeista että ei kehtaa tässä kertoo ollenkaa.

    Äänestä

Kannattaa katsoa ketkä ortopedeistä on erikoistunut jalkaterän ongelmiin mutta ainakin Jouko Alasta suosittelisin yhtenä vaihtoehtona.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


stella23 kirjoitti:

Hei! Osaako joku sanoa Turun Pulssin ortopedeistä mitään, eli kuka olisi hyvä vaivaisenluuleikkaaja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu