salaiseen paikkaan,en tiedä onko siitä mitään hyötyä,mutta tuleepa ainakin käytyä,etteivät sano etten viitsi.Ensi viikolla on ne juoksukilpailut Meilahden pommisuojassa.Loka nainen juoksee naama punaisena voimiensa äärirajoilla,koska siellä otetaan aikaa,kuinka nopeaan suoritukseen pystyy.Meikä tulee varmaan viimeisenä sydänkohtauksen partaalla.Se kuuluu siihen liikunta projekti tutkimukseen.
Minä menen tänään
Ira¤
9462
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
odotin 20 min,ja kävin kysymässä,aika on huomenna,eipä kiinnosta enää mennä tarpeeksi hankala oli tämänpäivän matkakin.
Ira¤ erehdyitkö päivästä? Muistelen, että sinulla oli kipuja jaloissa,kivut taitavat tehdä liikkumisen vaikeaksi? Jostain ne johtuvat, joko lääkityksestä tai muusta sairaudesta. Voisiko olla reumaattisia kipuja?
reumakokeet ovat vielä ottamatta,menin paniikkioireiden vuoksi,siksi en haluaisi täysillä busseilla kulkea kovin useim.
Pidä huoli, että ottavat reumakokeet, jos sellaiset on luvattu. Sinulle kovasti voimia muuttoon. Löytyisiköhän täältä muuttoapua, rotevia miehiä?
menen kunhan saan muuton hoidettua,ja muut kotiasiat,poika lupasi auttaa.
keskustelemaan siitä ampumisuhkauksesta,ikkunoista läpituloista ym.En paljoa odota,mutta käympä kuitenkin,
Hei Ira!
Asiasta en tiedä ,mutta kuulostaa ikävältä tuollainen.Toivon kuitenkin sinulle voimaa ja kaikkea hyvää ja parempaa loppukesää.
Sain asunnon,ja yläkerran mies huusi parvekkeelta,että ampuu minut ja 11v, tyttäreni,tai tulee ikkunoista läpi.Edellinen asukas uskalsi asua puolitoista kuukautta,kun ko. mies hajotti hänen turvalukkonsa,nyt pari viikkoa joudun odottelemaan uutta asuntoa.Miten sinun kesäsi on mennyt,olitko reissussa.Sinulle kaikkea hyvää elämässäsi eteenpäin.täytyy lähteä.
hän oli sitä mieltä,jotta yksi käynti riittää.Pummasin toisen,kysyin mihin sitten,ei kuulemma mihinkään.Jess taidan siisparantua?