Applen läppäri olisi tarkoitus ostaa. Onko tullut vielä mitään tietoa, että milloin applelta olisi tulossa uusia läppärimalleja? Nämä samat ovat olleet jo aika kauan ja hinta ei ole liikkunut mihinkään. Olettaisi siis, että se menee sitten kertarysäyksellä alemmas tai ainakin samaan hintaan saa enemmän. Ei viitsisi ostaa nyt applea jos hetken päästä saisi huomattavasti paremman läppärin samaan hintaan. Ikävää ettei hinta alene liukuen niinkuin monilla muilla merkeillä.
Tietoa uusista maceista?
5
593
Vastaukset
mitään tietoja koskaan anna etukäteen, mutta on kyllä täysin varmaa että syyskuussa tulee uusia läppärimalleja ja ehkä myös entistä halvemmalla, jos ei euro nyt kamalasti vahvistu.
- Aloittaja.,.
Pitänee siihen asti sitten pärjätä ilman konetta. Tämäkö on siis varmaa? Olisiko mitään linkkiä jossa tästä kerrotaan?
Aloittaja.,. kirjoitti:
Pitänee siihen asti sitten pärjätä ilman konetta. Tämäkö on siis varmaa? Olisiko mitään linkkiä jossa tästä kerrotaan?
ollut monessa paikassa lukuisilla Apple-huhusivustoilla, ei niistä osaa mitään erityistä ruveta hakemaan.
- 1stMacFinn
Aloittaja.,. kirjoitti:
Pitänee siihen asti sitten pärjätä ilman konetta. Tämäkö on siis varmaa? Olisiko mitään linkkiä jossa tästä kerrotaan?
Applen kohdalla on täysin varmaa vain se, että uusia malleja tulee. Ja vain silloin kun ne ovat kaupoista ostettavissa.
Kaikki muu on huhua, myös tuo ystäväni Repe varma tieto. - Aloittaja,,.,.
1stMacFinn kirjoitti:
Applen kohdalla on täysin varmaa vain se, että uusia malleja tulee. Ja vain silloin kun ne ovat kaupoista ostettavissa.
Kaikki muu on huhua, myös tuo ystäväni Repe varma tieto.Haluaa sitten viimeiseen asti nyhtää täyttä hintaa tuosta jo selvästi ylihintaisesta koneesta. Silloin kun mbpro tuli markkinoille niin se oli siedettävän hintainen. Nyt se alkaa noinkin vanhentuneeksi tekniikaksi olemaan aika hintavaa. Poistuukohan tämä malli kokonaan kun uudet mallit tulevat vai aleneeko tämän hinta. Miten applella on tapana tehdä ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1562871
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541729Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1461704Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1521486- 721440
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3281335The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut181221Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m701075- 1581052
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek25995