Eli oon syönyt e-pillereitä (Yasminelle) kohta vuoden ja nyt on tullut veristä valkovuotoa/tiputusvuotoa 3 päivänä (tänää ollut ruskehtavaa) vaikka taukoon on vielä viikko aikaa. Edelliset listat söin putkeen koska edellistä edeltävällä muistin yhden pillerin toisella viikolla 11h myöhässä (rajahan on 12h jonka jälkeen tehon pitäis vasta heikentyä mutta halusin olla täysin varma) ja viimeisimmällä tauolla kyl tuli menkat mut vuoto oli kans ruskehtavaa.
Mut mistähän tää tän hetkinen tiputusvuoto vois johtua?
Jouduin hiivatulehduksen takia laittamaan emätinpuikon perjantaina ja tää tiputus alkoi sunnuntaina. Onko emätinpuikolla ja pillereillä jotain tällasta yhteisvaikutusta? Kummassakaan ei kyllä lue että olisi.
Osaako kukaa sanoo?
Mut mistähän tää tän hetkinen tiputusvuoto vois johtua?
Jouduin hiivatulehduksen takia laittamaan emätinpuikon perjantaina ja tää tiputus alkoi sunnuntaina. Onko emätinpuikolla ja pillereillä jotain tällasta yhteisvaikutusta? Kummassakaan ei kyllä lue että olisi.
Osaako kukaa sanoo?
Vastaukset 1
Vanhimmat
..............