kulkukissa söi

siilin ruuat prkl! mites nyt? syötänkö kyseisen kulkukissan hyvin maustettuna siilille seuraavaksi?
4647
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ihan tarpeeseen kyseinen ateria! Eihän se kisun syytä ole että joutunut kulkuriksi! Ymmärrystä

Äänestä

olisi voinut tietää, että ruoat oli siilille? Ymmärrystä todellakin... :)

Äänestä

Kuuleppas "Hemmo"! Kirjoitappas kieltoplakaatti siihen ruokakupin viereen niin jospa se nälkäinen ihmisten hylkäämä kulkukissa vaikka lukisi sinun plakaattisi ja jättäisi ruoat siilien popsittavaksi ;P

Äänestä

Älä puutu siilin ja kissan asioihin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


2K spears kirjoitti:

siilin ruuat prkl! mites nyt? syötänkö kyseisen kulkukissan hyvin maustettuna siilille seuraavaksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu