Mitenkäs sitten

enää tapaile? Sulle se ehkä ei ole ongelma, mutta mulla on jo nyt tuskan tunne sydämessä ajatuksesta, etten näe sinua ehkä koskaan. Olisin halunnut niin paljon enemmän. Kaipasin sinulta halauksia, silittelyä, ehkä muutakin... mahdottomia toiveita vain.
2626
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ettei se ole myös toiselle ongelma? Ota ihmeessä selvää sen toisenkin tunteista, voihan olla, että ajattelee juuri samoin eli kuvittelee olevansa ns. yksin tunteittensa kanssa...Kysymällä suoraan asia varmasti selviää. Ole sinä se rohkeampi osapuoli!

Äänestä

yrittäisin antaa hänelle sitä mitä hän sitten haluaisi...

Ei ole mahdottomia ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kun emme kirjoitti:

enää tapaile? Sulle se ehkä ei ole ongelma, mutta mulla on jo nyt tuskan tunne sydämessä ajatuksesta, etten näe sinua ehkä koskaan. Olisin halunnut niin paljon enemmän. Kaipasin sinulta halauksia, silittelyä, ehkä muutakin... mahdottomia toiveita vain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu