"Upeaa, Marketa!"

Marketa on vihdoin päässyt Mikan pussille.

http://www.iltalehti.fi/viihde/200808228147962_vi.shtml

Nätisti kerrotussa jutussa tarkoitetaan vissiin Marketan pääsyä Mikan pussille.

Mikä ihmeen luomumekko hänellä on sattunut kuvaan päälle, vai onko peräti äitiysmekko?
10888
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kallista seuralaista, vai miten se oli tuossa jutussa?

Muistatteko vielä kuvaa, jossa ex-Erja talutti tuota samaista suomalaisturistia? Se oli hauska kuva.

Löytyisikö kuvaa vielä vertailtavaksi?

Äänestä

niissä rantakuvissa, mutta olisipa ihanaa, jos lapsen yhteisen rakkauden hedelmän saisivat!

Äänestä
  • ei ehi, ei jaksa , eikä huvita.
    etkö tuota ole lukenut? siitä on kyllä ollut joka päivä lehdissä.

    Äänestä

  • yhteisen lapsen jälkeen: lakkaa teeskentely, kun elintaso on sen jälkeen taattu. Sanokaa mun sanonenn.

    Äänestä

  • Antaa miehen nyt leikitellä sen naisen kanssa.

    Äänestä

  • yhteinen lapsi kirjoitti:

    Antaa miehen nyt leikitellä sen naisen kanssa.

    Marketan tuttu käski Marketaa iskemään Mikan, ettei Marketan tarvitsisi strippailla enää koskaan.
    Mika on niin naisten napattavissa.
    Joku Erjan kaveri usutti Erjankin iskemään Mikan takavuosina. Erja lähetti Mikalle postikortin ja Mika oli myyty ja sitten he tapasivat ja menivät naimisiin, mutta eivät eläneet elämäänsä onnellisina loppuun asti, kun Marketa ei halunnut enää stripata ja päätti napata perheeltä iskän.
    Sen pituinen se.

    Äänestä

Entiseen köyhäilyyn kyllästyneenä kantsii pitää lujaa rahakkaasta miehestä kiinni.Lapsenteko sek-
sityöläisen kanssa ei varmasti ole ajankohtaista.
Saahan sitä nyt hauskaa pitää ostamatta koko pakettia.

Äänestä
  • ja laittautuisi raskaaksi Mikalle. Loppuelämä olisi turvattu ja mikä lööppimellastus saataisiinkaan aikaan, voi sitä hässäkkää! odotellaanhan vähäsen vielä

    Äänestä

Vai on tyyli löytymässä ;))voi voi miten hupaisa pariskunta,eivät onnistu rahallakaan.Kumpikin on tyylin kauhistus.

Äänestä
  • Tai sitte toimittelijat on oikeesti varustettu pienemmällä määrällä älyä kuin lukijat.

    Upea tyyli kun on rantessa kalliin näköinen merkkikellon näköinen ja toisessa ranteessa kalliin näköinen runsaan näköinen koru. Kalliin näköiset muodikkaan näköiset keinokristallin näköisesti koristellut sandaalin näköiset. Mika oli halvan suomalaisturistin näköinen.

    Kyllä hymyilyttää kotikatsomoissa lukea lehtijuttuja. Ei se julkkisten vika ole mitä moskaa joudumme lehdistä lukemaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kallis tyyli löytyi vihdoin kirjoitti:

Marketa on vihdoin päässyt Mikan pussille.

http://www.iltalehti.fi/viihde/200808228147962_vi.shtml

Nätisti kerrotussa jutussa tarkoitetaan vissiin Marketan pääsyä Mikan pussille.

Mikä ihmeen luomumekko hänellä on sattunut kuvaan päälle, vai onko peräti äitiysmekko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu