Todella yksinkertainen ongelma..

Latasin tässä pari päivää sitten 2003 version.. ja siinä versiossa ei ole muokkaamista.. jos joku voisi kertoa Microsoft Excel:in 2003 version jossa voisi muokata tiedostoja.. : p
2269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

excel 2003:ssa pystyy muokkaamaan tiedostoja...tää on siis Excel 2003 Professional

Äänestä

Sillä ei pystykään muokkaamaan, ainoastaan katselemaan. Ne Excelit joilla pystyy muokkaamaan, pitää OSTAA.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aloittelija.. kirjoitti:

Latasin tässä pari päivää sitten 2003 version.. ja siinä versiossa ei ole muokkaamista.. jos joku voisi kertoa Microsoft Excel:in 2003 version jossa voisi muokata tiedostoja.. : p

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu