Sisätilan tuuletin

Onkohan sisätilan tuuletin pahassa paikassa Variantissa -94. Ilmeisesti tuuletin sanoi sopimuksen irti.
2235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Omaani 95 vaihdoin just keväällä.
Älä osta tarvikeosaa,alkuperäinen on kalliimpi mutta mulla tuli tarvikkeen kanssa ongelmia.
Jostakin syystä pitää rohinaa.
Niin,ei ole pahassa paikassa.Hanskalokeron alla oleva hylly pois.Se irtoaa muistaakseni niin, että oliskohan viisi ruuvia,2 sivuilla ja kolme ylhäällä.Moottori onkin sitten heti siinä sen takana.En enää muista tarkkaan minkälainen lukitus siinä oli, muistaakseni vasemmalla sivulla joku klipsi,se auki ja neljänneskierros kääntäen niin moottori on irti.Liitin irti ja uutta kojetta tilalle.
Semmoen varttitunnin homma kokonaisuudessaa.

Äänestä
  • Kiitti paljon. Tämä oli hyvä uutinen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuuletin kirjoitti:

Onkohan sisätilan tuuletin pahassa paikassa Variantissa -94. Ilmeisesti tuuletin sanoi sopimuksen irti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu