google insight todistaa muslimien moraalisen paremmuuden

4248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ei ole mitään hävettävää. Kunhan pidätte sen kaukana minun eliittiomakotitalostani!

Äänestä

jo nuorena. En saa selvaa vakisin vaiko yhteisymarryksessa, mutta suvun moraalista msaa jonkunlaisen kuvan.

Äänestä
  • Lue Muhammadin elämäkerta.

    http://www.helmet.fi/search*fin/X?SEARCH=Muhammadin elämäkerta&searchscope=9&Submit.x=0&Submit.y=0&m=&l=&b=&Da=&Db=

    Äänestä

  • Ja sitä ei voi kiistää että onpa kyllä tosi homoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tai sitten ei kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=u95-TO38sDc

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu