Officen vaihto 2003/2007

XP-käyttis, yhdessä koneessa Office 2000 ja yhdessä 2003. Vaihdan siis asennan molempiin Office 2007. Poistanko ensin vanhat Officet?

Kiitos!
1184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

poistaa,itse pitäisin niin kauan vanhat koneella,kun olet todennut,että kaikki käyttämäsi office tiedostot toimivat myös 2007 versiossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Myyryli kirjoitti:

XP-käyttis, yhdessä koneessa Office 2000 ja yhdessä 2003. Vaihdan siis asennan molempiin Office 2007. Poistanko ensin vanhat Officet?

Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu