Se kuvako

Yritin katsella maailmaa, ja meitä naisia, miehen silmin. Ei onnistunut kovin hyvin. Tarvitsen apuasi.

Kai ymmärrät, ettei se ollut tarkoitettu kenekään muun silmille kuin omilleni. Enhän voinut tietää mitä sinä teet.
5587
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

auttaa?

Äänestä
  • ja me naiset, näyttää miehen silmin. Erityisesti sinun silmilläsi.

    Äänestä

  • maailma, kirjoitti:

    ja me naiset, näyttää miehen silmin. Erityisesti sinun silmilläsi.

    nainen..

    Äänestä

  • minä olen kirjoitti:

    nainen..

    Hämäsit, mutta minäkin hämäsin. Ihan aloituksen lopussa. Tiedän että..., mutta en usko että...

    Äänestä

en tiedä oikeen mistään kuvista...
tai onhan musta otettu kuvia paljon, ilman paitaakin, ja olen ottanu itestäni miljoona kuvaa, osassa saatan jopa laatata ja kaikki ympäri ämpäri missä lie.
Mä rakastan omaa kehoa, se on hyvässä kunnossa, saa ottaa kuvia. Vaikka jopa peniksestä.

Jos musta olis kyse niin ei kyllä haittaa, mikä kuva onkaan...

:D

mutta tämä ei varmaan ollu mulle.

Olen vaivaantunut ja syvästi vihastunut... öh, en tiedä enää mistä, purin kaiken mikä vaivas päätä viikonloppuna

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinua vaivaa? kirjoitti:

Yritin katsella maailmaa, ja meitä naisia, miehen silmin. Ei onnistunut kovin hyvin. Tarvitsen apuasi.

Kai ymmärrät, ettei se ollut tarkoitettu kenekään muun silmille kuin omilleni. Enhän voinut tietää mitä sinä teet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu