Latasi juuri tuossa uudet päivitykset Firefoxiin. En kuitenkaan tykkää, osoiteriville kun on ennen kirjoittanut alkuosan osoitteesta niin on heti antanut sen eniten käytetyn vaihtoehdon. Nyt kun tekee saman, antaa mitä tahansa missä on samat kirjaimet - vaikka se olisi sivun otsakkeessa tai keskellä osoitetta! Ei ole kyllä enää yhtään looginen systeemi, siksi tahtoisinkin siitä eroon.
Miten saisi entisen version takaisin ilman, että linkkini katoavat?
Miten saisi entisen version takaisin ilman, että linkkini katoavat?
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kun poistat niin poistossa tulee säilytä vanhat asetukset, tai jotain sinne päin täppi ruutuun poista 3.0 versio ja lataa vanha versio täältä: http://releases.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/2.0.0.16/win32/fi/
Suosittelen vaihtamaan sitten toiseen selaimeen jos uusi selainversio ei miellytä. Vanhan selaimen tuki katkeaa muutaman kuukauden päästä kun Firefox 3.1 on ulkona ja on oletettavaa, että se osoiterivi on siinä samanlainen. Kokeile esimerkiksi Operaa.
Täys p*ska selaimena. Kiitos kuitenkin vastanneille, toimivat neuvot sain myös toisaalta, latasin tuon vanhan osoiterivin lisäosana.
Raskaasti olen pettynyt Firefoxin seuraajaan Auroraan.
Vaihda Lissuun, olen kuullut on todella hyvä?