tuohon kun pääsisi kyytiin..
http://wautsi.com/2008/08/25/kingda-ka-on-maailman-nopein-ja-korkein-vuoristorata/
Ziisus mitä kyytiä!!
4
4349
Vastaukset
- .........................
Toi on kun mulle tehty! Vau! Siinä olis vähän jotain toista kun nää suomen vuoristoradat :D Ainoo miinus et jos joutuu jopa kuus tuntia jonottamaan....mutta kyllä menisin ehdottomasti. Mitenhän sillä kaverilla on kamera pysyny käsissä siinä menossa?
- on kyllä!
Mutta en kyllä jonottaisi kuutta tuntia alle minuutin matkaa.
En.
tuois kiva kokea eikun linnanmäelle samanlainen laite.
=)- Niinhän se on
Kuten elämässä yleensäkin, varakas pääsee helpommalla.
Jos ostaa Golden Flash Passin (hinta 78 dollaria) niin pääsee kaikkien jonojen ohi.
Vaikka olisi päivä jolloin muut jonottavat viisi tuntia, niin kultapassilainen jonottaa ehkä 10 minuuttia max.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 182076
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs561824- 821463
- 1771444
- 211429
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli3091407Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti1001037Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä621004Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää34985- 349884