MINNAN kannatustopic vol 1

Hyvä meininki, likka antaa palaa täysillä ja meillä katsojilla hauskaa. Tänne kirjottelemaan kaikki jotka kyrpiintyny edellisvuosien sohvalla nyhjöttely-nukkumis-neulomis BB:n !!
3322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jooh on se suomivalas niin ihana.

Äänestä
  • Perusmassaa nuo muut, kyräillään ja pelataan pelejä ja omia saumoja paremmiks. Tylsää touhua kun pitää kokoajan olla pelko ahterissa miten muut talolaiset ja yleisö reagoi. Minna antaa palaa kiloista huolimatta, laihoja perusmimmejä on maailmas pilvin pimein

    Äänestä

meininki? Paska meininki sanon minä,täytyy sanoa että alas on ihmiset vajonnu,maku meni lopullisesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nainen 2 kirjoitti:

Hyvä meininki, likka antaa palaa täysillä ja meillä katsojilla hauskaa. Tänne kirjottelemaan kaikki jotka kyrpiintyny edellisvuosien sohvalla nyhjöttely-nukkumis-neulomis BB:n !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu