Jaaha heti ensimmäisenä iltana piti tämän yhden tosityrkyn päästä miehiin kiinni. Hieman pullea ja kovasta metelöinnistä huolimatta arvatenkin todella epävarma ihminen joka saa hyväksynnän tunteen sillä että hinkkaa itseään jokaista miestä vasten jolle edes hieman kelpaa. Todella säälittävää itsetunnon pönkittämistä. Teini-iästä ei olla kasvettu lainkaan. Isä ja äiti sekä tutut varmaan tykkää, ai niin sen isähän oli hyljännyt, no se kertoo paljonkin tästä tyrkkyripustautumisesta jokaiseen kaksilahkeiseen. Kukaan ei varmasti tuollaista naista halua muuhun kuin paineiden purkuun, ja siihen käy mikä tahansa. Tytteli käy varmasti kaikki talon pojat läpi, ja nämä kyllästyvät tosi nopeaan liian helposta ja itseään tyrkyttävästä pumpattavasta barbarasta joiden kanssa ei voi ajatella edes mitään vakavampoaa, koska se tyrkkyys ja jokaisen miespuolisen hyväksynnän haku on niin verissä. Todella säälittävää.
Kamala TYRKKY mukana
äiti ja isi tykkää
91042
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Jos haluaa, niin kiva kun vilautti DD-tisujaan katsojien iloksi.
DD-Minan on just sitä, mitä BB-ohjelmalta on toivottu. Täytettä telkkarin ruudulle!
Liian tyrkky ei ole kenenkään miehen toivenainen, mitä hyötyä on naisesta joka jakaa jokaiselle? Aktiivinen ja äänekäskin saa olla seksissä, mutta ei mikään jokapojan höylä.
Tällaisia syntyy ilman isää, tai juuri kun isä on hylännyt. Miehistä huomiota ja hyväksyntää haetaan jokaiselta kaksilahkeiselta kun itsetunto on niin ohut ja epävarmuus suurta. Tällainen nainen tai tyttö naisen kehossa ei pysty mihinkään vakavampaan suhteeseen, kun se ei kerta kaikkiaan voi päästä siitä miesten hyväksynnän hakemisesta. Se roikkuu kaikissa juhlissa vieraiden miesten lahkeissa hakemassa hyväksyntää, jota se saa vain kun mies tuuppasee loveen.
Minnahan lentää talosta ekana ulos, ainakin minä veikkaan. Ei tuollaista tyrkkyä kukaan katso, ärsyttää vain. Ukot nauraa partaansa.
Toisaalta näkyy myös miesten taso: saas nähdä, kuinka moni antaa tyrkyn hiplata ja olla tyrkyllä, vaikka oma julistettu naismaku ois aivan erilainen kuin tämä Minnuska...
DD-Minnalla on paljon tarjottavaa mieskatsojille.
Ainakin jos on mieltynyt DD-kokoiseen ;)
..jos on tykästynyt XXL-kokoiseen jolla riippuu muukin kuin vatsanahka.
Tänä vuonna on kyllä liikaa näitä julkisuuden hakuisia tyrkkyjä mukana.. Eli näitä jotka ovat mukava vain sen takia, että saisivat julkisuutta.. Ovat jo osallistuneet kaikkeen mahdolliseen tanssi- ja laulukilpailuista, kauneuskilpailuihin yms.
Isä on kuollut eikä hylännyt.
"Isä ja äiti sekä tutut varmaan tykkää, ai niin sen isähän oli hyljännyt, no se kertoo paljonkin tästä tyrkkyripustautumisesta jokaiseen kaksilahkeiseen."
...ettei isä halunnut elää minnan äidin ja minnan kanssa.
...sanoi että suhde oli vankila kun mies vahtasi. Eikö tuollaisen tyrkyn kanssa muka jokainen mies ole "vahtaaja" kun jokaiselle tarjoaa ja heti. Sama kuin se yksi salarakas Marika F..jokin. Kyllä tuollaisen helpon tyrkyn yllättää vähän väliä persettään jakamasta väkisinkin ja se on heti vahtaamista. Tuollaisille naisille on vain yksi paikka ja yksi ammatti sopiva jossa voivat huonoa itsetuntoaan pönkittää oikein rahasta. Ei tarvitse miehiä ensin jallittaa ja sitten taas seuraavaa.