Missä pubissa soitetaan poppia ja löytyykö karaokea mistään.
Entä yökerhot mikä suosituin ja mistä vois löytyä seuraakin onko semmosia.
Olen syyskuussa menos viikonloppuna sinne vai onko kuollut kylä jo siihen aikaan.
Pärnun pubit ja yökerhot
3
3925
Vastaukset
- Joccce
Ite käytiin tossa viiko sitte pärnussa ja ennakkoon tiedettiin että siinä kävelykadun tuntumassa on Mirage mutta se näytti niin hiljaselta niin mentiin sitte siihen vähän sivummalla Statoilin vieressä olevaan ööklubiin "lasinen rakennus" bristol vai mikähän sen nimi oli.. Siellä oli ihan jees meno! ehkä jonkun mieleen vähän liiankin "disco"
- Kurikoer
Veerev olü(paikallisten suosima rokkibaari).Alexandri(biker`s pub).Citi bar(iso terassi).Kuursaal(Viron suurin kapakka, hyvällä onnella joku hyvä livebändi, joskus karaoke).Lapi maja(muistaakseni karaoke joskus, suomalaisten omistama).Tässä mun suosikit, kaikilta löytyy kotisivut.Yökerhoista ei kommentteja, liian discoja mulle.Sorry, ei tule näin aamulla muuta mieleen.
- Anonyymi
Kyllä on niin paska paikka. DJ soittelee omia biisejä..ehkä välilä karaokea
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362141Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten591955Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211900HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363771622Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031621Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241444Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821072Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53947- 73875
- 27869