voiko vice city(ps2)...

...pelata golfia??niin ja miten.
4279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mistä sellasta sait päähäs

Äänestä
  • eli kyllä voi! kannattaa mennä kysyy jippiin pelimaailmasta biljardihuoneesta puttipeteltä se tietää. mutta kannattaa varoo ettei se rupee paaluttelee.

    Äänestä

  • siinä saa golf-mailan ja siinä on paikkoja joissa lukee hole1 jne..siinä on vielä se lippu-juttu.nii että....

    Äänestä

  • apuva kirjoitti:

    siinä saa golf-mailan ja siinä on paikkoja joissa lukee hole1 jne..siinä on vielä se lippu-juttu.nii että....

    Ei voi pelata, ellet sitten tiedä mistä golfclubista haet sellaisen mahdollisuuden? Niiltä kahdelta metallinpalajastimien luona olevilta vartijoiltako?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


apuva kirjoitti:

...pelata golfia??niin ja miten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu