Saako monkeyn ja pv:n rekkariin?

Saako muka vielä monkeyn tai pv:n rekkariin ku niissä on niin huonot jarrut?
3512
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kyllä ainaki vuosi sitten sai,mutta se edellytti "rattilukko"kaikki valot pitää toimia,ja mun mielestä pv.ssä on paremmat jarrut ku mankis..mutta kannattaa kysästä katsastus asemilta..

Äänestä

Kyllä mulla oli pv rekisterissä.
Kyllä saa rekisteriin jos on vakio ja kaikki toimii (valot,töötti,)

Äänestä
  • ei saa nykyään mutta ne mitkä on rekisterissä niin pysyy

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


?????? kirjoitti:

Saako muka vielä monkeyn tai pv:n rekkariin ku niissä on niin huonot jarrut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu