Suvi Virta

mageeee

Tää muija on suomen seksikkäin! Ihan tajuton!

12

7173

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hessu
    • wildwest

      Oli lauantaina Fosterseissa duunissa. On kyllä luonnossa tosi seksikäs pimu.

    • huihui
      • tötötötötö

        Juu, näkisittepä nyt. Muija on niin syvällä paskassa!


      • lirularuloru

        Varmasti tiedätte, että Suvi Virta kuoli pari vuotta sitten. Kuolemaan liittyy hämäriä juttuja joita ei voi enää kysyä keneltäkään. Jos kukaan tietää yhtään mitään viimeisistä hetkistä, kertokaa.


      • Jartsa1975
        lirularuloru kirjoitti:

        Varmasti tiedätte, että Suvi Virta kuoli pari vuotta sitten. Kuolemaan liittyy hämäriä juttuja joita ei voi enää kysyä keneltäkään. Jos kukaan tietää yhtään mitään viimeisistä hetkistä, kertokaa.

        Voi ei. Tunsin nuoruudessa kun samalta paikkakunnalta.
        Yritin etsiä hänestä tietoja vuosien jälkeen...todella ikävä löytää tämmöinen viesti.


      • Anonyymi
        lirularuloru kirjoitti:

        Varmasti tiedätte, että Suvi Virta kuoli pari vuotta sitten. Kuolemaan liittyy hämäriä juttuja joita ei voi enää kysyä keneltäkään. Jos kukaan tietää yhtään mitään viimeisistä hetkistä, kertokaa.

        Miettikääpä sitä kun itse nukutte ja ihminen joka oli ex-puolison väkivaltaisuuden päättänyt lopettaa itse kaiken,vie toisen lääkkeet jemmssta ja kirjoittaa pöydälle ison kasan kauniita tekstejä.Haluan elää sun kans elämäni loppuun asti.En tiedä mitä olisin voinut tehdä toisin.Suvi ei ikinä varastanu mitään j oli muutenkin rehellinen ihminen.Jos tietäisitte mikä tää 9 vuotta on ollu,Asian vuoksi poliisi otti minut kiinni ja 3 päivää piti,ulospäästi ja pyyteli Rantasen Matti Anteeksi!Annetaan Suvin levätä rauhassa,Häntä ei tuo takaisin mikään.Ihminen jolla on menneisyyteen, on helppo syyttää. Suvi kertoi itse mite kiva mun kans oli kun ei tuu nyrkkiä ja kehutaan,nostaa itsetunnon kattoon.Sen takia yritin kaikkeni et Hän pysyisi kuivilla,käytiin seurakunnassa ym.Nää ihmiset jotka haluu kysellä,tietää kuka olen ,:Ari.Ja myös Hänen vanhempiensa tuska saisi jo riittää,niin Annetaan asian olla.!Jos kärsisitte puoletkin tästä tuskasta,tietäisitte mitä olen kärsinyt.Pieni kylä,pienet ympyrät..Mä olin vitun ylpeä et Suvi oli mun elämässä hetken.!Ja näen Hänet kun pääsen taivaan kotiin.😇❤💘🙏..Syvälle sydämeen sattuu, H.V&B.V Suurta Jumalan Siunausta Teille.Rakkaus ei kuole koskaan!


    • Tottakai

      Niinpä, olen tosiaan ;-) Mut harva nousee näin syvästä paskasta ylös kuin mä. Meitä tyrkkyjä tähtityttöjä kulkee tuolla kaupungilla mahat pystyssä ja mies istuu baarissa.... Kyllä tää laiffi maistuu paljon makeammalle... Teen muuten freelancerina mallikansioita poljettuun hintaan, joten viestiä tänne halukkaat. Meikki ja hiukset kuuluvat hintaan, asut tuotava itse.

    • j k

      ninkö

    • Niinpä niin

      Surullinen tapaus, kertakaikkiaan

    • Joopa joo

      Suloinen myrkynkeittäjä....

    • Tuntematonx

      mistä löytyis kuva??

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sun salaisuus on,kun näytät niin nuorelta..

      Vaikka oot jo noin vanha!?
      Ikävä
      137
      2341
    2. MiltäKaivattusi

      Näyttää? !
      Ikävä
      51
      1019
    3. Perhoseni (miehelle)

      Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r
      Ikävä
      160
      907
    4. Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi

      Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....
      Ikävä
      50
      776
    5. Mitä meidän välillämme

      On käynyt näiden vuosien aikana?
      Ikävä
      83
      757
    6. Onko Sofia jälleen jätetty?

      Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      162
      665
    7. Olen tavattavissa

      tänään klo 17-02 siinä ravintolassa. Tulethan sinäkin?
      Ikävä
      53
      637
    8. Uskaltaisitko

      Tavata kaivattusi tässä tilanteessa?
      Ikävä
      67
      636
    9. Halaus juuri sinulle

      Kaikki järjestyy kyllä. Luota vain. ❤️🫶
      Ikävä
      59
      626
    10. Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .

      EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuus­ongelmien vuoksi, sanoo alan e
      Kajaani
      142
      604
    11. Kuollut teini Kajaanissa

      Kuulemma sellaista huhua liikkeessä?
      Kajaani
      4
      589
    12. Kuka se on

      Kuhmon komein aikamies?
      Kuhmo
      6
      564
    13. Mies, näetkö minut myös

      Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?
      Ikävä
      21
      538
    14. Uskallatko paljastaa

      Millä nimellä löydyn puhelimestasi?
      Ikävä
      52
      533
    15. Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.

      Vaimon viesti on paljastanut totuuden.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      160
      517
    16. Voiko se ikinä toimia

      Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het
      Ikävä
      32
      508
    17. Voin tulla

      Sisustamaan sulle 🤭
      Ikävä
      55
      498
    18. Meneekö unohtamis

      Projektisi hyvin??
      Ikävä
      34
      497
    19. Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?

      Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?
      Ikävä
      118
      496
    20. Kuinkahan monen

      Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran
      Ikävä
      66
      489
    Aihe