Mika ja Laura (tosi tarina)

Sannan poika ystävä

Laura oli rannalla uimassa hänellä oli mustat bikinit ja stringit. Siellä käveli joukko miehiä ja he katsoivat häntä ja hän katsoi niitä. Yksi miehistä tuli hänen luokseen ja kysyi tuletko uimaan? Hän vastasi joo voin mä tulla. Siellä vedessä mies katseli Lauraa ja hänen isoja tissejään. Laura kysyi mitä katsot? Mies vastasi sinua ja isoja tissejäsi. Laura kysi oletko puutteessa? Mies sanoi kyllä. Laura kysyi mikset sitten vedä uima housuja pois ja nussittaisiin sitten täällä vedessä. Okei mies vastasi. Mies otti housut pois ja veti Lauran stringit pois ja kysyi haluatko että nussin perseeseen vai pilluun? Pilluun Laura vastasi. Mies alkoi työtää Lauraa pilluun. Laura sanoi mennään puku koppiin jatkamaan. Mies sanoi okei ja he menivät puku koppiin jatkamaan kun Mies laukesi Lauran sisälle niin he lopettivat. Laura kysyi miehen nimeä jä mies Lauran nimeä?Minun nimeni on Mika mies sanoi. Minun nimeni on Laura, Laura sanoi. Mika kysyi Lauralta puhelin numeroa ja niin he vaihtoivat puhelin numerot. Parin viikon kuluttua he tapasivat ja Mika kysyi oletko paksuna? Miten niin Laura kysyi? Koska sinulla on noin paksu maha. Olen minä paksuna Laura sanoi. Kuka on sen isä jos saan kysyä Mika kysyi? Se olet sinä Mika Laura sanoi. Noin kahden viikon päästä he olivat jo muuttaneet yhteen. Kahdeksan kuukauden päästä heillä oli pieni tyttö vauva. Tyttö vauvan nimi on Sanna joka on tällä hetkellä 13 vuotias.

8

9474

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MUu

      Oli tarina mikä oli, OPETTELE KIRJOITTAMAAN.

      Surkeaa.

    • huhhu...

      surkeaa...

    • teppo

      Mielestäni tarina oli sopivan mittainen ilman turhia jahkauksi lisää samanlaisia pliiis

    • zuppizappi

      *reps*

    • kaikenlaista

      ehkä joku saa nautintoa tuollaisista "tositarinoista" mutta...

      No, ensinnäkin raskaus alkaa näkymään vasta useamman kuukauden jälkeen, eli joskus noin 15-20 viikon kuluttua hedelmöittymisestä, kaikilla ei välttämättä silloinkaan, joillain jo aikaisemmin.

      Toisekseen odotusaika on 10 raskauskuukautta eli 40 viikkoa, jollei lapsi sitten satu syntymään keskosena.

      Kolmanneksi, kannattaisi ehkä käydä siellä koulussa äidinkielen sekä biologian oppitunneilla, ehkä jonain päivänä pääset jo yläasteelle! Siinäkin on jo sinulle tavoitetta.

      Ihan kiva tarina noin 10v lapsen kirjoittamaksi...

      • justiina

        toi oli ihan surkee..
        haista sinä piiiiiiiiiiiiiiitkä paska.. *
        hekottaa*


    • huomauttaja

      raskaus ei ala näkyä todellakaan toisella raskaus viikolla!!!!

    • Jenny

      Toi oli ihan seko..! ne vaan muutti asuu yhteen vaikka ei eestunne toisiaan.. :D aika sarjakuvamaista.

      Huh huh.. tää oli novelli eiks niin? ei tosi.. mut muuten, miten tää liittyy kouluun?
      heh..ja sakö muka olisit sen niitten vauvan poikaystävä? heh..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP haluaa LISÄÄ veroja bensa-autoille!

      Sdp:n vaihtoehtobudjetti esittää polttomoottoriautoille lisää veroja Sdp esittää tuoreessa vaihtoehtobudjetissaan verot
      Maailman menoa
      92
      17118
    2. Riikka se jytkytti BKT:stä nyt 0,3 prosenttia pois

      Ja vain kolmessa kuukaudessa! Vuositasollahan tuo tarkoittaa reilun prosentin pudotusta. Pärjäisi varmaan lasketteluss
      Maailman menoa
      38
      9907
    3. Mies, näen sinua hetken

      ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen
      Ikävä
      28
      4891
    4. Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus

      Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki
      Maailman menoa
      233
      3865
    5. Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa

      Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman
      Perussuomalaiset
      33
      3123
    6. Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)

      Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.
      Maailman menoa
      14
      2820
    7. Riikka Purra on ihana, jämpti

      Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä
      Maailman menoa
      110
      2771
    8. Brittiläinen vasemmistolehti: Sanna Marin oli vihdoin rehellinen

      Nyt tulee pahasti lunta tupaan Seiskan tähtitytölle. Ex-pääministerin kirjaa arvostellaan latteuksista ja itsekehusta.
      Maailman menoa
      25
      2712
    9. "Purra löylytti oppositiota", sanoi naistoimittaja Pöllöraadissa

      Kyllä, Purra tekee juuri sitä työtä mitä hänen tuossa asemassa pitää tehdä, hän antaa oppositiolle takaisin samalla mita
      Maailman menoa
      50
      2607
    10. Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!

      Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling
      Kotimaiset julkkisjuorut
      75
      2480
    Aihe