Tämä "tapahtui" muutama kuukaus sitten..
Saavuin työpaikalleni, kävelin omaan toimistooni, ja siellä minua odotti sievä nuori tyttö. Tyttö esittäytyi Tiiaksi. Kysyin häneltä mitähän tekee työhuoneessani. Hän vastasi sirolla äänellä että oli tullut työharjoitteluun tai jotain sinneppäin. Hänen tehtävänsä oli lajitella papereita ynnämuuta.
Kysyin hänen ikäänsä. Hän vastasi olevansa 15 vuotias. Istahdin työtuoliini, ja aukaisin tietokoneeni. Samalla kun kone oli avautumassa, hän käveli eteeni ja aukaisi työpytäni laatikon. Sitten Tiia kumartui ja laittoi pari paperia laatikkoon. Katsoin hänen pyöreitä tissejään, samalla kun hän asetteli papereita.
Hän huomasi tämän ja rupesi leikittelemään kanssani. Hän kumarteli vähän väliä että näkisin hänen tisunsa. Kun hän tuli lähemmäksi minua, asetin ison käteni Tiian rinnan päälle, sillä olin varma tämän haluavan sitä. Tiia sätkähti. Rupesin pyörittelemään kättäni hänen rintaansa myöten.
Hän antoi minulle kunnon litsarin poskelle ja huusi: "kukaan ei koske rintoihini ilman minun lupaani!" Sitten hän istahti haarat levällään syliini ja heitti kireän toppinsa pois.
Jähmetyin tuijottaessani niitä pyöreitä rintoja. Hän avasi minun farkkujen vetskarin, ja nuosi sylistäni ja veti housut pois jaloistani. sitten hän nosti paitani, ja heitti sen pois..
Hän kävi polvilleen eteeni, ja otti kalsarini hampaillaan pois. sitten hän otti ison valtikkani käteensä ja työnsi sen suuhun. aina välillä hän suuteli reisiäni. siihen mennessä en ollut vielä snaonut mitään. olin sanaton. Hän imi kaluani kuin ammattilainen. Yht´äkkiä hän lopetti sen.
kysyin häneltä oliko hän vielä neitsyt.Hän vastasi olevansa, mutta ei tahtoisia olla enää tämän päivän jälkeen. hän heitti fakkunsa pois jaloistaan, ja riisui somat stringinsä.
Hän kävi lattialle makaamaan, ja katsoi kutsuvasti..
SIINÄ OLI ENSIMMÄINEN JAKSO. JOS TULEE JATKO HALUKKAITA, JATKOA TULEE..
T:Jaakko
Työpaikalla osa 1/2
Jaakko.H
7
6240
Vastaukset
- hei
jatka pian ole kiltti
- yeah
älä perkele enää jatka! aivan ala-astelaisen kirjoittelua... mistä näitä tällaisia kirjoittajia oikein sikiää...
- kati
ihan surkeaa, kauheeta kusetusta, ootko neitsyt joo ja imi kullia kuin ammattilainen ...
- jatka....
todella hyvä alku joten ei kannata jättää kesken
- mä vaan
JATKA IHMEESSÄ MAHD. PIAN!!!
- Eih
mä vaan kirjoitti:
JATKA IHMEESSÄ MAHD. PIAN!!!
näiden juttujen jatkamista haluava on ihan selkeästi saman sairaan kaverin kirjoittamia tarinoita. mistä tällaisia järkyttäviä tyyppejä oikein pursuaa? ammu itseäsi takaraivoon!
- Mä...
jatka jatka jatka panetko sitä perseesee? ihanaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen vaalilupaus oli euron bensa
Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.1212243Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin
Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n582187Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin
Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi501865EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa
Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt81417Topi osti Askon
Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan801408- 941377
Kastaa ja upottaa on eri sanat
Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan2191161Uskomatonta touhua!
Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki311150Oliko se oikeasti epäselvää
sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men621133- 691000