mondeon lohkolämmitin

lohkolämm.vuotaa vastuksen juuresta.ei voi kuulema kiristää,pitää vaihtaa.voiko tiivisttää tai tehdä jotain muuta.
3755
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tyyppivika tämäkin jostain syystä.
Vaihdettava. Toisen vaihdon sain takuusta (2v) koska vaihto tehtiin ford-huollossa.

Halvempi olisi vaihdattaa muualla mutta takuusta ei sitten tietoa.

Mond -03 1.8 be

Äänestä
  • sauma umpeen ja vaihda letkulämmitin

    Äänestä

Onko mikä kone ja Calixin lohkolömmitin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


öömörkö kirjoitti:

lohkolämm.vuotaa vastuksen juuresta.ei voi kuulema kiristää,pitää vaihtaa.voiko tiivisttää tai tehdä jotain muuta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu