Vitsikäs idea

Hyundain takalasiin iso NOKIA-tarra siten, että O- ja K-kirjainten väliin jää isompi rako: NO KIA.
6852
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

aika hyvä heitto täytyy myöntää

Äänestä
  • no kia,
    kyllähän joku taso pitää olla ;D

    Äänestä

KIA on Hyundain tytäryhtiö joten tuskin ne kovin huonoja autoja nykyään tekee. Laatu noussut sen jälkeen kuin Hyundai pelasti sen konkurssilta ja otti ohjat käsiinsä.

Äänestä
  • Laittakaa semmoinen (NO)kia-tarra vaikka Sonatan perään ja viekää sitten deltaan vaihtoon niin voi olla vaihtohyvityskin edes pikkuisen parempi :)

    Äänestä

takaluukussa.

Äänestä

Getzin pellin alta näkyy löytyvän Kian kanssa yhteisiä osia, esim. ohjaustehostimen hydraulipunpussa luki Hyundai Kia.
Ei sillä, että tyytymätön olisin. Hyvähän se on ajaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lkdfglkdfg kirjoitti:

Hyundain takalasiin iso NOKIA-tarra siten, että O- ja K-kirjainten väliin jää isompi rako: NO KIA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu