Lentokentältä

hotelliin

Tietääkö joku miten pääsee parhaiten kentältä Days Inn Talbot Streetille? Jos menee julkisilla, joutuuko vaihtamaan monesti vai onko taxi kätevin vaihtoehto?

Ja jos jollain kokemusta Hotell Days Inn Talbot Streetistä, niin tietoja otetaan mieluusti vastaan.

2

1018

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • .....

      Me oltiin tammikuussa samassa hotellissa ja menimme mennen tullen aircoachin bussilla joka lähtee saapuvien terminaalin edestä ja menopaluu kuskilta ostettaessa 12 ekee/hlö. Jäimme pois o´connell streetillä,josta lyhyt matka hotellille. Kun jäät siinä pois niin et voi olla näkemättä o´connellilla millenium neulaa, kävelet sen kohdalle ja siitä vasempaan ja sen tien varrella oikealla puolella rupeaa kohta näkymään days inn kyltit talon seinässä. Milleniunneula on kyllä tosi hyvä merkki:)
      Hotelli sinänsä meidän mielestä ihan ok, ei mikään erikoisen hieno mut meille kelpas hyvin ja hyvällä paikalla. Mukavaa matkaa!

      • Lentokentältä hotelliin

        ... hyvästä&nopeasta vastauksesta! : )


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      94
      2967
    2. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      47
      2447
    3. Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki

      Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.
      Ikävä
      44
      1208
    4. Mille kirjaimelle

      toivotat hyvää yötä , kuka on mielessäsi kun menet nukkumaan?
      Ikävä
      37
      1027
    5. Äimän käki

      Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,
      Sinkut
      153
      879
    6. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      267
      832
    7. Paikallinen autokorjaamo

      Kyllä alkaa vituttamaan, palvelua haluaisi niin jono ovelle ja yksi myyjä. Auto valmistunut kuntoon niin kukaan ei ilmoi
      Kuhmo
      10
      784
    8. Nainen, miten suhtautuisit

      Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?
      Ikävä
      58
      710
    9. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      48
      658
    10. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      37
      629
    Aihe