No kun just tuon Maria !-ohjelman katsoin, niin täytyy ihmetellä, että kyllä on naama sen verran kulahtanut ja huonot hampaat, ettei ole kyllä Suomen seksikkäintä tavista nähnytkään tuo nainen....sori vaan.
Vielä Tissi-Mirasta
Savolaisukkeli
4538
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ennemmin olisin laittanut hampaat kondikseen, kuin maitorauhaset.
kilpailussa oli paljon paremman näköisiä tyttöjä kuin tuo Mira. Ihmettelen suuresti miten tuollainen miehen näköinen "nainen" ketään viehättää, luulen että äänestys oli feikki. Mutta toi koko hommahan onkin CUZETUS, niin mitä voi odottaa.
käsittääkseni kyseinen suomen seksikkäin tavis oli kilpailu, jossa yleisö äänesti voittajan. enemmistön mielestä miran oli siis seksikkäin. kauneuskilpailusta kai ei ollut kyse.
Ehkä asia on niin, että ketään ei olisi kiinnostanut jos hän olisi hakenut rahaa hampaidenlaittoon, niihin kun on aika hankala näkyvää logoa laittaa....olisihan sen voinut tatuoida otsaan.