BMW M5 otti n. 30 sekuntia

3 kilometrille ... ihan tosi , siis tehokain V10 moottorilla varustettu siviili BMW

Vastassa oli tosin Williamssin F1 kilpuri jota TOSIN ajoi yli 50 vuotias toimittaja
4490
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

pmv, tai wiiliamspalstalle.

Äänestä

Joo... Ei taida olla TV:n omistaville ihmisille mikään uutinen...

Äänestä

Notta HIV eikun BMW hävisi toyotan moottoria käyttävälle f-1 autolle. Mitä sitten? Muutenkin, onhan nuo japanilaisvalmistajat siviiliautoissakin vuosikymmeniä eurooppalaisia edellä, kulutuksen, ajo-ominaiosuuksien, laadun, teknologisen tietotaidon, ekologisuuden, ajoneuvon valmistusteknologiassa, ajoneuvon kierrätysessä sekä muilla aloilla edellä ennakkoluuloista, vanhoillista eurooppaa.

Äänestä
  • Korjataampas nyt vähän... Se Formula1 ei ollut Williams vaan BMW. Joten vain BMW voi voittaa BMW:n.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


turpaansa joka kirjoitti:

3 kilometrille ... ihan tosi , siis tehokain V10 moottorilla varustettu siviili BMW

Vastassa oli tosin Williamssin F1 kilpuri jota TOSIN ajoi yli 50 vuotias toimittaja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu