Pelkkiä homoja

Aika jännästi dick brother valitsi taloon miehiä, jotka haluavat pippeliä toisiltaan eivätkä ole pelkästään pimpan perässä. Ilmeisesti homo-katsojia on niin paljon Saulin edellisvuoden voiton takia, että dick brother halusi tyydyttää heidän tirkistelyn tarpeensa...(
5715
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Homous on ollut joskus rangaistavaa. Toivottavasti palattaisiin vanhaan hyvään aikaan. Luulisi noitten isien ja äitien häpeävän kakaroitaan, jotka elävät, kuin siat pellossa tuolla talossa.

Äänestä
  • kirjoittelevat 20-luvulla syntyneetkin..? Ei muuten selity näkökantasi.

    Äänestä

Tuolla on vain kaksi jotka ovat bi?
Onko Johan homo? ja listaa voisi jatkaa....

Äänestä

katsella komeita homomiehiä, jotka ei jatkuvasti tyrkytä itteään naisille.

Äänestä

ei tuommost seksiä ois tarvinut olla ollenkaa bb:s, ei mitään seksuaalista siis

Äänestä

Kommentoi aloitusta


talo täynnä kirjoitti:

Aika jännästi dick brother valitsi taloon miehiä, jotka haluavat pippeliä toisiltaan eivätkä ole pelkästään pimpan perässä. Ilmeisesti homo-katsojia on niin paljon Saulin edellisvuoden voiton takia, että dick brother halusi tyydyttää heidän tirkistelyn tarpeensa...(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu