Bändin hienoin video?

Jimmy shoes

Kattelin täs pari vanhaa videota ja mietin, mikä mahtaa olla bändin hienoin video?
Bändillä on aika siistejä videoita aika montakin, vaikka ei ne käsikirjoitukseltaan häävejä olekaan ja suurin osa ns. bändivideoita.

In these arms video on hieno, sopii biisiin aika hyvin, samoin uudemmista toi make a memory -biisin video on tyylikäs ja sopii kappaleen tunnelmaan. I'll sleep when i'm dead oli joskus siisti ja hauska video, mutta ei musta enää oikein toimi. Keep the faithin video on aika cool ja vanhemmista joku lay your hands on me, on hauska, kuvaa 80-lukua hyvin.

Karmeita on ainakin kaikki bounce levyn videot, Jon näyttää ihan naiselta niissä. Hey god video on kanssa melkoista kuraa, vaikka sairaan hyvä biisi onkin.

7

1041

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • musatv:llä

      joitain vuosia sitte yhen Bon Jovin videon, jonka nimeä en muista, mutta siinä joku hyppäs katolta ja kaikki luuli, että se tekee itsarin, mutta sit se kai roikku jossain narussa. Se teki vaikutuksen sillon, en ole sitä sen jälkeen nähny.

      • just older

        video on bounce levyn biisistä all about loving you. Siinä just Jon näyttää ihan naiselta meikkeineen. Biisi ei ollut mikään hitti.


      • ..........

        tää itsarivideo tais olla aerosmith cryin', siinä se kylläkin hyppäs sillalta

        kai se bon jovin hienoin on blaze of glory


      • Jon fani

        hienoin on its my life !!! you tubee vaa kattoo äkkiä !! (:


      • sitä Aerosmithin
        .......... kirjoitti:

        tää itsarivideo tais olla aerosmith cryin', siinä se kylläkin hyppäs sillalta

        kai se bon jovin hienoin on blaze of glory

        videota, vaan Bon Jovin.


    • J_B_J_90

      omasta mielestä parhaita videioita on kyl it's my life ja myös all about loving you....this ain't a love song, blaze of glory,

    • mielestä

      hyvä video on Hey God. Se on muutenkin hyvä biisi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      54
      2768
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      61
      2611
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      30
      2128
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      63
      1907
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      55
      1885
    6. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      34
      1597
    7. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      935
    8. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      111
      857
    9. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      123
      839
    10. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      37
      814
    Aihe