Osaatteko arvioida, paljonko laihdun viikossa, jos syön 800kcal/pvä ja käyn lenkillä pari kertaa viikossa? Painan 48 kiloa ja pituutta 160 cm.
Kuinka nopeasti laihdun?
Sass
41014
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
jos laihdutat vielä enemmän. no, minä laihduin joskus noista samoista lukemista vielä 10 kiloa n. kuukaudessa ja jouduin pakkohoitoon vuodeksi. ei ollut enää kivaa. eikä nyt varsinkaan, kun oli pakko luovuttaa ja lihoa.
olet nyt laiha. pidä itsesi siinä painossa. nyt sinua ei voi saada pakkohoitoon, ellet ole itsetuhoinen. älä laihduta enempää. et halua kokea sairaalaa..
Olen yhtä pitkä kuin sinä ja painan saman verran. Ja kaikki tutut taivastelee sitä kuinka pieni ja laiha olen. Niin olet sinäkin. Monet tutuistasi on varmaankin hieman sinuä pyöreämpiä, kun ei meitä siroja ihmisiä ole kovin paljon...?
kohtuullisen siro. Paksut reidet kuitenkin häiritsevät. Pari kiloa aion kyllä ehdottomasti saada pois.
Niin, ja ton sairaalan olen jo kokenut, mutta tarkoitus ei ole riuduttaa itseäni sellaiseen kuntoon.
Reidet hoituu treenamalla niitä!