Näin Ilta-Lehti tänään: http://www.iltalehti.fi/uutiset/200809030094705_uu.shtml
Varusmiehen puukotus tänään käräjillä.
Otto-pokko
61017
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
kuusaalaiset yhdistyvät kouvolaan niin saatte lisää uutisoitavaa.
Epälemättä, nythän ei Kuusaan asioista uutisoida ollenkaan eikä missään. Eikun kuusaalaiset eivät nykyisin pääse Kouvolaan ollenkaan, vai kouvolalaiset kuusaalle? Vai miten se nyt meni? No, joka tapauksessa, olet epäilemättä oikeassa, mitä ikinä sitten omituisella viestilläsi tarkoititkaan.
P.S. Anteeksi, viesteihisi vastaaminenhan on sairasta ihmisjahtia, hakeudun välittömästi hoitoon.
Eikö olisi miellyttävämpää hankkia ns. "hoito"?
Eihän sitä tosiaan tiedä mitä hoitoa nimimerkki noissa tarkoittaa. Epäilen kuitenkin hänen kokemustaan näistä "hoidoista", joten tiedä sitten uskaltaako hän sellaista suositella.
Toivotaan että tämä hämäläisen poika saa munaa anaaliin siellä linnassa, ellei se pääse valkotakkisten kaitsemaksi niuvanniemeen 20 vuodeksi.
ei suomen vankilois perseesee panna, se on amerikan meininkiä! suomen vankilois treenataa painoil yms.. ja tullaa vapautee entistä isompina:)