voi voi

korkkasin eurojallun 25 päivää kestin ilman toivottavasti putki jää alle viikon taas kävi näin aina sama juttu jo vuodesta 1983
2261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voi voi. Alkoholisti ei sitten millään pysy erossa alkoholista, ei millään. Voi voi.

Kun korkkasit, huomenna on aikamoinen veetutus, masennus ja paha olo. Ei sitä taida oppia sitten millään....?

Minä olin viisi vuotta raittiina ja sitten korkkasin. Kysyn vaan, arvaa veetuttiko??

Äänestä
  • Ei ole helppoa, ei. Ehkä takanasi on jo tuolla historialla useita pitkiäkin putkia?
    Itse pienemmällä "historialla" olen jo saanut kokea psyykkisä ja fyysisiä kauhun hetkiä.

    Lopeta ystävä ajoissa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


taas kävi näin kirjoitti:

korkkasin eurojallun 25 päivää kestin ilman toivottavasti putki jää alle viikon taas kävi näin aina sama juttu jo vuodesta 1983

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu